Bezpieczna droga ze szkoły. Oświetlenie przejść przy Strachowskiego.

Dzieci poszły do szkoły i wszyscy się cieszą z możliwości nauki bezpośredniej.  Chyba jeszcze póżną wiosną na ulicy Strachowskiego w celu poprawy bezpieczeństwa na dwóch przejściach dla pieszych zamontowano lampy oświetleniowe. Pomysł oczywiście dobry bo jego ideą jest poprawa bezpieczeństwa dzieci wracających wieczorem ze szkoły i oczywiście bezpieczeństwa mieszkańców.  Obojętne kto był inicjatorem tego pomysłu należą MU się brawa, ale wykonanie jak zwykle – światła nie działają do chwili obecnej. TU należy zanotować klapę organizacyjną i brak kontroli celu ostatecznego – nie wystarczy zbudować – trza by przynieść na te miejsca ze dwa wiaderka prądu bo nijak się nie odpali …..

MAM w związku z tym mały apel do społecznych nadzorców tego zadania – przynieście te dwa wiaderka prądu – niech stanie się światło – niech żyje sie nam bezpiecznej w te ciemne wieczory.

PS

Może nie wiem wszystkiego i te lampy są gazowe, to niech ten PAN co odpala na Ostrowie Tumskim przyjedzie również wieczorem do nas na Ołtaszyn.

Może żle je zamontowano i w poziomie nie świecą ?

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments