Boisko i co dalej ??

radni pracuja nad tematem roli naszego boiska w zyciu osiedla

możesz zabrać głos.

Propozycja – Program działań – boisko sportowe przy ulicy Strachowskiego w Oltaszynie.


Działania doraźne w celu poprawienia wizerunku obiektu

  1. 1.Możliwości ograniczenia sekcji siedzisk do środkowej części boiska i wykorzystanie odzyskanych powierzchni na inne cele ? CEL – ujednolicenie siedzisk w jednym miejscu i zwolnienie czesci powierzchni trybun pod inne możliwości wykorzystania tej powierzchni.
  2. 2.Wykonanie naprawy ogrodzenia od strony ulicy Abrahama oraz zaistalowania dodatkowej furtki od drugiego końca boiska dla mieszkańców, którym ułatwi się wejście na ten obiekt również z drugiego konca boiska.
  3. 3.Wykorzystanie bieżni biegnącej dookoła boiska dla trenujących spacery z kijkami – oczyszczenie z porostów trawy jednego toru „dawnej” biezni w celu wydzielenia sciezki do biegania i spacerowania z kijkami.
  4. 4.Tereny wynajmowane pod antene i reklamy – bezwzględne zadbanie o koszenie i sprzątanie tych odgrodzonych części boiska. W trakcie sezonu letniego na tych częściach teren nie jest koszony i jest zaśmiecany.
  5. 5.Wykonanie ścianki z żywopłotu lub sianku sztucznej oddzielającej ten obiekt od ruchliwej części ulicy Stachowskiego. CEL – uzyskanie większego komfortu dla osób korzystających z obiektu.
  6. 6.Dodanie na terenie obiektu kilku kubłów na śmieci.

Działania wieloletnie

  1. 7.Opracowanie koncepcji rozwoju tego obiektu z rozważeniem możliwości wydzielenia na połowie obecnego boiska piłkarskiego boisk wielofunkcyjnych. CEL – przystosowanie obiektu do nowych oczekiwań społeczności lokalnej.
  2. 8.Określenie sposobu doposazania obiektu w elementy wyposażenia sportowego w zakresie zestawów do ćwiczeń dla dzieci , młodzieży i dorosłych. CEL – ustalenia linia rozwoju wyposażenia obiektu.
  3. 9.Programy integracji mieszkańców osiedla w gry i zabawy sportowe na terenie tego obiektu. Wspólne planowanie i realizowanie imprez integracyjnych o charakterze sportowym dla mieszkańców osiedla.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments