Boisko sportowe w Ołtaszynie

Gdyby tak się stało, że dawny urbanista i projektant naszego osiedla, który przewidział konieczność  zarezerwowania przestrzeni pod boisko sportowe, a potem jego zaprojektowania i wykonania , miał by możliwość oglądnięcia obecnego obiektu, to  zapewne sam by zagrał tu w piłkę i pobiegał po bieżni.

Nasze boisko sportowe z nastaniem wiosny cieszy się dużym zainteresowaniem aktywnych mieszkańców naszego osiedla. Od rana można spotkać tam biegaczy, a kiedy pojawia się więcej słońca to z placu zabaw korzystają liczni rodzice ze swoimi pociechami. Z kolei po południu odbywają się tutaj treningi piłkarzy w każdym wieku i praktycznie brak miejsca na murawie. Po pracy rodzice  z dzieci ponownie odwiedzają plac zabaw, na siłowni ćwiczą dorośli, a boisko do kosza cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Pora w tym miejscu na oddanie naszym radnym Rady Osiedla Ołtaszyn ukłonu i złożenie podziękowania za konsekwencje w pilotowaniu modernizacji tego obiektu w kilku etapach przez wiele lat – wreszcie mamy fajny obiekt.  Zatem  finał prac i wieloletnich zabiegów radnych jest bardzo owocny i to najważniejsze. Sam wielokrotnie również korzystałem z tego obiektu i poznałem jego liczne zalety to Co można tam jeszcze zrobić to w jakiś sposób odizolować ten obiekt od hałasu dochodzącego z ul Strachowskiego, czy to przez nasadzenia szpaleru drzewek lub krzewów lub inne działania. Jednak tak czy inaczej jest bardzo fajno – cieszmy się wszyscy z takiego obiektu.

Przypomnieć w tym miejscu również wypada dawne zmagania w tym miejscu naszych osiedlowych piłkarzy, którzy dostarczali nam wielu przyjemnych wrażeń pokonując  dużo wyżej notowane zespoły.

TUTAJ więcej informacji o KS Florian

TUTAJ – więcej informacji – drugi artykuł.

Zachęcam przy okazji do odwiedzenia mojej nowej witryny TUTAJ     

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments