Eksploatacja do bólu ….

 na zdjęciu pałacyk – Wysoka 1

Mieliśmy kiedyś w pobliżu osiedla kilka ważnych ośrodków rolniczych – była to restauracja i ośrodek na Wysokiej 2 w miejscu gdzie teraz stoi Biedronka i pałacyk przy ulicy Zwycięskiej który teraz jest remontowany oraz pałacyk w miejscowości Wysoka 1.

Po pierwszym (restauracja i ośrodek Wysoka 2) nie ma śladu drugi (pałacyk przy Zwycięskiej) czeka na drugie życie, ale na tym przypadkach można łatwo stwierdzić, że zarządzać trzeba umieć i mieć w dodatku pomysł. Nasi wieloletni zarządcy tych obiektów ( kto to był i jest  sami sobie dopowiedzcie) doprowadzili do totalnej degradacji swoje obiekty i nic się nie stało nikt do nikogo nie ma pretensji bo i o co to przecież wszystkich czyli niczyje.

Jeszcze 10 lat temu obiekt przy Zwycięskiej pewnie nie miał by problemu ze znalezieniem kupca za dobre pieniądze, ale trzeba było go „wyeksploataować”  do cna i dopiero sprzedawać ….

Podobnie sprawa się ma z naszym klubem i kręgielnią, która była przy tym obiekcie, ale miejmy nadzieję, ze przynajmniej w tym przypadku idzie ku lepszemiu.

No to na tyle w tej sprawie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments