Galeria Miejska Wrocław – czego Jaś sie nie nauczy …

Ostatnio przechodziłem obok naszej Galerii Miejskiej we Wrocławiu i zaintrygowało  mnie przesłanie wystawione na elewacji pomieszczeń i przed wejściem do wnętrza.

Tekst powinien do nas przemawiać – szybko korzystając z mozliwości obecnej  techniki zrobiłem pstryk z telefonu komórkowego.  Przeczytałem tekst dwa razy i co tu duzo mówic wywarł na mnie wrażenie .

Zatem nadal pozostaje aktualne pytanie czego uczymy naszych młodych ludzi w szkołach i czym sie kierujemy w budowaniu naszych programów edukacyjnych ?

Co sie dzieje z podstawowym pakietem nauczania, czy rodzice muszą wyręczyć podstawową oświatę – jesli ktoś ma świadomość i stać go na dodatkowe kszatałcenie dziecka to OK, ale jaki procent jest tychświadomych a jaki procent tych których nie stać na nic wiecej i którzy nie maja takiej swiadomości. Czego Jaś sie nie nauczy, tego …

Czy  mam cos jeszcze do dodania chyba tylko informacje kontaktowe na GALERIE i to , że w kolejnym podej sciu wejde do środka pomieszczeń. Ten przekaz jest wybitnie rtefleksją zwiazana z zapisem na czesci elewacyjnej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments