Latając nad Ołtaszynem.

MOJE WRAŻENIA

Oglądając ten film jako mieszkaniec naszego osiedla jestem zadowolony z widoków zaprezentowanych w tak ciekawym ujęciu . Miło jest zobaczyć swojskie klimaty. Już za chwilę mam jednak wątpliwości przelecieli nad osiedlem i tak właściwie dłuższą chwile poświecili tylko kościołowi, reszta to  setki anonimowych budynków. Czy jako mieszkańcy osiedla nie odczuwamy potrzeby wykonania lepszej relacji z poświeceniem kilku sekund uwagi na szkołę, przedszkole, boisko sportowe, dom kultury (przepraszam za dawną nazwę tego obiektu), szklarnie, obiekty koszarowe, Osiedle na Błoniu, charakterystyczne budynki i wiele innych istotnych dla nas obiektów. Miejmy chęć pochwalenia się SOBĄ – powiedzmy o nas.

UPRZEDZAJĄC FAKTY

nie mam żadnych aspiracji do powstania nowego opracowania filmowego – mam zamiar wyłącznie zainspirować mieszkańców do dyskusji nad powstaniem takiego filmu – może znajdzie się osoba prywatna, jednostka społeczna, prywatny inwestor ( z reklamą swojej jednostki), do wykonania takiego krótkiego filmiku.

INNI POTRAFIĄ

Dwaj mieszkańcy Włoszczowy nakręcili film z historią KS Hetman Włoszczowa – chyba rok pracy nad efektem końcowym, ale są tacy zapaleńcy.

na zakończenie

Może macie jakieś pomysły  na wykonania takiego lub innego opracowania o naszym osiedlu. Może myślicie, że nie ma tu nic szczególnego wartego pokazania. Wiem KORKI samochodowe i inne problemy, ale może warto podsumować pozytywne klimaty tego osiedla i się nimi podzielić. Proszę o komentowanie  tego artykułu bezpośrednio na mojej stronie pod artykułem.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ryszard Budzowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o