Nasza obwodnica.

Kolejny raz złożyłem zapytanie do DSDiK w sprawie przebiegu przygotowania prac do realizacji inwestycji  „Budowa drogi B-Ł-D” tym razem na odcinku Grota Roweckiego do Buforowej. W załączeniu odpowiedź, z której wynika, że są opóźnienia. Według mojej wiedzy, (choć mogę się mylić) na tym odcinku powinne już rozpoczynać się prace.

W udzielonej odpowiedzi, jako powód opóźnienia podawana jest pandemia i przewlekłość:

pandemia nie ma nic do rzeczy, bo sprawy projektowe powinne  się toczyć,

przewlekłość – tutaj obowiązują procedury i terminy na wydawanie decyzji, jeśli tylko wszystko jest składane terminowo zgodnie z harmonogramem.

Brak już słów na komentowanie

 

Pozostanie nam, zatem nadal życie w osiedlu w towarzystwie spalin, hałasu i wiecznych korków.

Nie komentuje tej informacji, bo szkoda atramentu, ale pozdrawiam tych wszystkich, którzy głosili w świetle fleszy szybką realizację.

 

TUTAJ moje wcześniejsze informacje w tej sprawie

Następny odcinek jest w podobnej sytuacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian Wilk
Sebastian Wilk
3 lat temu

Szkoda, że ci którzy tak „rwali” się do roboty i przejmowania funkcji oraz stanowisk niewiele w tej sprawie zrobili… Niestety to nie ich wina, że nie potrafią… Dobrze by było, aby mieszkańcy się o tym dowiedzieli… Szkoda tego zmarnowanego czasu…

Ryszard Budzowski
Ryszard Budzowski
3 lat temu
Reply to  Sebastian Wilk

Przedstawiłem tylko suche fakty. Uważam, że jest to kolejny raz porażka. Prowadziłem również inne mniej formalne rozmowy od projektantów drogowych przez inspektorów nadzoru z tej branży, ale w firmach prywatnych. Informacji nie ma co publikować. Jeśli mój artykuł kogoś nastroi do działania, wyzwoli zainteresowanie sprawą to wystarczy.