Pozdrowienia dla mieszkańców ulicy Strączkowej.

W tym miesiącu grupa mieszkańców naszego osiedla z ulicy Strączkowej zainaugurowała nową stronę internetową poświęcona życiu tej małej społeczności Ołtaszyna. Strona została  postawiona pod adresem:

 http://www.straczkowa-naszaulica.pl/

Tym sposobem w naszym osiedlu mamy już trzy strony  poświęcone naszym problemom i historii osiedla i oczywiście nie wymieniłem tu stron szkoły, rady osiedla, klubu bo tamte adresy traktują wyłącznie o wąskim zakresie spraw związanych z działalnością.

Wracając jednak do nowej strony , pozostaje jej założycielem życzyć wytrwałości i sukcesów, ale też przede wszystkim integracji mieszkańców tego małego zakątka w Ołtaszynie gdzie życie płynie „trochę inaczej”, a prawie wszyscy mieszkańcy się znają i to w wielu przypadkach od urodzenia.

Dla założycieli  strony mam propozycję ciekawego tematu. Proponuję nawiązanie kontaktów z emigrantami z terenu Waszego osiedla i poświęcenia im zakładki. Wielu z nich udziela się w Internecie i zapewne z chęcią podzielą się swoją historią, pochwalą obecnym miejscem zamieszkania i rodzinką. To moim zdaniem może być całkiem ciekawy temat.

Osiedle na Błoniu – TUTAJ więcej

Życzę jeszcze raz wielu sukcesów i integracji mieszkańców .

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Strączkowa - Nasza Ulica

Panie Ryszardzie, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna 🙂 Dziękujemy za propozycję tematu – zobaczymy co się da zrobić w tej sprawie 🙂

Serdecznie pozdrawiamy!