SENIOR – ciekawe strony

CIEKAWE STRONY

W TYM JEDNYM MIEJSCU CHCĘ PRZY Waszej pomocy zgrupować  adresy z ciekawymi informacjami dla grupy seniorów bez zbędnego surfowania po całej sieci.

ZDROWIE – SPORT – URODA – inne tematy


Na początek

Przesłanie poniższej witrynyWspółczesny senior nie przypomina już dziadka z laską i siwą brodą, siedzącego w bujanym fotelu i narzekającym na zdrowie czy głośno nastawiony telewizor. Ma wszechstronne pasje, które stara się rozwijać. Nie raz zaraża nimi swoich najbliższych, wzbudzając przy tym podziw w ich oczach dla aktywności i kondycji jaką prezentuje

http://www.fit.pl/senior/senior-z-pomyslem-na-zycie/3618/

https://www.fit.pl/senior/senior-z-pomyslem-na-zycie/3618/

Druga odsłona

http://seniorzywakcji.pl/

Trzecia odsłona

Fajna strona z następującym przesłaniem – Jeśli piszesz, malujesz, rysujesz…..jeśli uwielbiasz szydełkować, majsterkować czy fotografować i chcesz się podzielić z nami swoimi dziełami –  zapraszamy do nas. W tym miejscu, na naszej stronie internetowej pragniemy stworzyć azyl dla waszej sztuki….waszego hobby.

http://www.pzeribielsko.pl/pasje-hobby-i-tworczosc

OBOWIĄZKOWO

Klub Muzyki i Literatury jest instytucją kultury miasta Wrocławia. Powołany został w 1959 r. przez Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne oraz Centralę Handlu Przemysłu Muzycznego. Początkowo występował pod szyldem Salon Muzyczny. Przez wiele lat jego dyrektorem był Stefan Placek.

Klub MiL zajmuje się propagowaniem muzyki dawnej i współczesnej oraz upowszechnianiem literatury. Jest to miejsce koncertów i prób muzycznych, recitali instrumentalnych i wokalnych, mistrzowskich kursów interpretacji muzycznych, wykładów, spotkań, konkursów literackich oraz prezentacji publikacji książkowych.

http://www.klubmil.pl/

STRONA NASZYCH SENIORÓW – WROCŁAW

http://www.seniorzy.wroclaw.pl/

PORADY DLA SENIORÓW POSZUKUJĄCYCH PRACY

Przekroczenie 50. roku życia nie musi oznaczać schyłku życia zawodowego – po 50-tce nadal można czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Aby zachęcić osoby dojrzałe do kontynuowania aktywności zawodowej, wprowadzone zostały rozwiązania ułatwiające pracownikom w wieku 50 lat i powyżej uzupełnienie wiedzy zawodowej, poszerzenie kompetencji, nabycie nowych umiejętności.

http://50plus.gov.pl/

ROZWÓJ OSOBISTY

Z każdym kolejnym rokiem decoupage zyskuje na popularności. Jesień życia to idealny moment, aby oddać się tej pasji w pełni i czerpać z jej nieskończonych możliwości

Rozwój osobisty: decoupage

PORADY WSZELKIEGO TYPU
Inspiracje i porady – fajna strona
 ĆWICZENIA DLA OSÓB STARSZYCH
Postaram się w tym miejscu zebrać materiał z zakresu gimnastyki i rekreacji dla osób starszych.
https://www.youtube.com/watch?v=rwdtvIqe_cA

 

 

 

http://www.bycseniorem.pl/Hobby_36

http://www.dieta.senior.pl/

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
2 lat temu
Ryszard Budzowski
Ryszard Budzowski
2 lat temu
Reply to  Tomek

Dzięki serdeczne , postaram się dołączyć do artykułu. Pozdrawiam.