Senior z pomysłem

Moja pasja

Wielu z nas, czy to po przejściu na emeryturę czy też jeszcze w okresie czynnej aktywności i pracy ma  swoja pasję – hobby któremu poświęca więcej czasu i które to zajęcie sprawia, że wypoczywamy lub stajemy się „młodsi”. To właśnie w tym miejscu możecie Państwo zaprezentować WASZE pasje i zainteresowania , zaszczepić innym wiedzę i zainteresować.

SENIOR Z POMYSŁEM to kącik dla każdego kto posiada pasę i chce się podzielić swoimi pomysłami z innymi, zapraszam do tego miejsca.

Może WAS zainteresuje moja nowa propozycja, może zechcecie coś dodać lub sami zaprezentować swoje zainteresowania,  zachęcam do współpracy.


PIERWSZA PREZENTACJA

Pierwsza publikacja w tej zakładce to informacja o stronie internetowej , która w szerokim zakresie pokazuje zainteresowania autorki strony. Bardzo skromna w szacie „koszulka” strony nadaje jej lekkości, a zamieszczane informacje są bardzo szerokie z przesłaniem przewodnim do naszej grupy wiekowej. Dodać jeszcze do tego trzeba bezwzględnie świetne materiały zdjęciowe i dlatego polecam wszystkim którzy odwiedzają moja witrynę do zaglądnięcia w to piękne miejsce.

Dla mnie miłośnika Roztocza strona ta ma dodatkowe plusy.

http://dojrzalamandarynka50plus.pl/


DRUGA PREZENTACJA

Tym razem zamiast mojego wprowadzenia wyręczę się artykułem o autorce BLOGA, który wprowadzi WAS zdecydowanie lepiej w klimaty i  działania autorki tej części prezentacji. Zatem zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu.

http://www.wroclaw.pl/kot-na-galezi-irena-brojek

Teraz sam blog

http://kotnagalezi1.blox.pl/html


TRZECIA PREZENTACJA

Podeszły wiekiem Japończyk Tatsuo Horiuchi dopiero po przejściu na emeryturę odnalazł swoje prawdziwe powołanie i pasję. Zamiast rozwiązywać krzyżówki, krewki 73-latek maluje obrazy. Nie stać go jednak na profesjonalne oprogramowanie, robi to więc… w Excelu. Zobaczcie sami!

http://joemonster.org/art/26003


CZWARTA PREZENTACJA

ambitny senior w ogrodzie sfilmowany okiem wnuczka. całkiem normalny filmik.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments