Stacja dializ

d-02

Na terenie naszego osiedla najszybciej i najczęściej powstają w chwili obecnej domy wielorodzinne, ale budowane SA również budynki o innym przeznaczeniu. Na ulicy Nenckiego przed kilku laty powstała międzynarodowa stacja dializ. Jako mieszkańcy widzimy często podjeżdżające tam karetki i samochody specjalne.

Fresenius Medical Care to największy na świecie międzynarodowy dostawca produktów i usług dializacyjnych dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek. Innowacyjne produkty i nowoczesne terapie medyczne zapewniają najwyższą jakość leczenia pacjentów. W Polsce Fresenius Medical Care Polska zaopatruje szpitale i stacje w całym kraju od ponad 20 lat. Od 2000 firma prowadzi także własne stacje dializ poprzez spółkę Fresenius Nephrocare Polska i właśnie jedna z tych stacji znajduje się w naszym osiedlu.

Centrum Dializ Fresenius to największa w Polsce sieć niepublicznych stacji dializ w Polsce. Oferują leczenie nerkozastępcze w zakresie hemodializy i dializy otrzewnowej według najwyższych światowych standardów, przy użyciu nowoczesnego sprzętu marki Fresenius Medical Care. Wszystkie zbiegi wykonywane są bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ.

Więcej informacji na stronie internetowej:

http://www.fresenius.com.pl/stacje-dializ.html„>http://www.fresenius.com.pl/stacje-dializ.html

d-02

d-01-ok


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments