STOP – korkom w Ołtaszynie – Działania.

W sprawach trudnej (krytycznej)  sytuacji związanej z korkami samochodowymi na terenie naszego i sąsiednich osiedli pisałem wielokrotnie pisma z prośbą o interwencję do grupy Posłów, Marszałka ,  Prezydenta Wrocławia  i jednostki odpowiedzialnej za realizację tego zadania.

Obojętnie jakie będą efekty tego mojego pisania to ważne jest żeby artykułować nasze problemy do czego również wszystkich namawiam. Wracając jednak do zasadniczego wątku to chciałbym przedstawić otrzymane już odpowiedzi w sprawach moich zapytań oraz moje dalsze wnioski .

Bardzo obszerna informacje otrzymałem od Pani Dyrektor Elżbiety Urbanek z UM Wrocław – zapewne ta informacja powstała po interwencji Posła Michała Jarosa , który podejmował działania po moim piśmie.

Pisałem również pisma w tej sprawie do lokalnej pracy  i radia chcąc zainteresować redaktorów naszymi problemami, ale tu nie miałem żadnego sukcesu. Biorąc to pod uwagę postanowiłem zrobić prowokację  z artykułami – Przemarsz krów przez Kurpiów i Strachowskiego i mieszkania dla zestresowanych mieszkańców naszego osiedla. Dzięki aktywnej grupie mieszkańców nazywającej mnie idiotą i dzwoniących ze skargami do radia i telewizji redaktorzy sami do mnie dzwonią i mogę w ten sposób podzielić się z nimi naszymi problemami. dlatego z tego miejsca serdecznie dziękuje wszystkim dzwoniącym do mediów lokalnych, bo w ten sposób przyczyniacie się do popularyzowania w mediach naszej trudnej sytuacji komunikacyjnej, a ja ograniczam się do udzielania wywiadów. Sprostowania w tej sprawie pisz ą sami redaktorzy bo metoda małego skandalu jest bardzo skuteczna. To są fakty.

Jednak pozostawiając „wesołe protesty” chcę podkreślić, że ze swojej strony piszę o naszej trudnej sytuacji o czym możecie się przekonać Państwo z poniższej korespondencji.

Poniżej

Wnioski do grupy Posłów na Sejm RP –  Mirosławy Stachowiak – Różeckiej i Michała Jarosa i Aldony Młyńczak oraz otrzymane odpowiedzi od Pani Poseł Mirosławy Stachowiak – Różeckiej i Michała Jarosa.

Otrzymane odpowiedzi

Urząd_Miejski-A

Urząd_Miejski-B

DSDiK-A

DSDiK-B

Poseł-a

 

Pozostaje mi w obecnej chwili tuż po rozstrzygniętych wyborach do Rady Osiedla Ołtaszyn poprosić naszych radnych RO o zajęcie się tą sprawą i ewentualne skorzystanie z moich propozycji i wskazań działań lub działanie według własnego uznanie , które uznają za istotne. Ważne jest nie pozostawianie tej sprawy swojemu własnemu bo zbyt długo już nic się nie dzieje.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments