W dawnym mieście.

Rozpoczynam w tym miejscu pracę nad drugą grą miejską z wykorzystaniem materiałów wycieczki multimedialnej. Sama gra jak również zasób zaplecza informacyjnego powstanie do końca kwietnia 2019. Teksty , zdjęcia , filmy są jeszcze w trakcie opracowania. Proszę zatem o cierpliwość i wyrozumiałość.

To kolejna moja „gra miejska” i wycieczka zawierająca elementy multimedialne, materiały zdjęciowe i podkłady ścieżek dżwiękowych, a wszystko to po to żeby w maksymalny możliwy obecnie  sposób przekazać informacje o miejscach odwiedzanych jak również pokazać to, co się mieści w mijanych obiektach , których nie odwiedzamy. Ważnym elementem jest również możliwość przypomnienia sobie całej wycieczki w drodze do domu lub oglądnięcia zakresu wycieczki ze znajomymi w domu i teraz Państwo stajecie się przewodnikami po naszym mieście. Zatem to co mówię w trakcie programu wycieczki uzupełniam o materiały, które dają szansę na stworzenie pełniejszego obrazu o zwiedzanych miejscach, a w wielu przypadkach robią to również osoby o bardzo szerokiej wiedzy z prezentowanego zakresu.

W trakcie realizowania programu gry miejskiej opracowanego na kanwie tej wycieczki jej uczestnicy poszukują opisywanych miejsc, rozwiązują zagadki, łącza elementy udostępnianych materiałów zdjęciowych z budynkami na trasie wycieczki.

Bawimy się – uczymy się – poznajemy – analizujemy – wszystko z umiarem i w odpowiednich proporcjach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments