Wybory do Rad Osiedli – Wrocław – 2021.

czas szybko płynie

Wydaje się, że całkiem niedawno mieliśmy wybory do Rad Osiedli w naszym mieście, a tu już mamy koniec kadencji i za kilka miesięcy nowe wybory. Może zatem pora na podsumowania kadencji.

Jak to wyglądało na początku kadencji – wybrani radni – RO Ołtaszyn – TUTAJ

obecna kadencja

Tak jak zawsze przed wyborami udostępniam swoją witrynę do publikacji materiałów wyborczych. Poniżej prezentuję materiały zdjęciowe – ulotki i zdjęcia z poprzednich wyborów. Zwracam się również do Radnych Rady Osiedla o podzielenie się swoimi doświadczeniami, sukcesami i niepowodzeniami z obecnej kadencji.  Tak z dokumentacji aktywności medialnej w obecnej kadencji widać  było w wielu publikacjach i działaniach:

– Przewodniczącą RO Ołtaszyn, – Przewodniczącą Zarządu – Przewodniczącego  Zarządu na początku kadencji, obecnie Radny RO Ołtaszyn, czyli osoby.

Krystyna Sawińska – Edyta Skuła – Sebastian Wilk

Jest to oczywiste i zrozumiałe z racji wykonywanych funkcji w radzie, ale też świadczy o ICH zaangażowaniu w sprawy osiedla. Liczę, że Panie Przewodniczące zechcą przedstawić nam mieszkańcom osiedla jakieś materiały z doświadczeniami swojej kadencji – nie chcę używać słowa sprawozdanie bo stanie się to zbyt formalne. Będzie jednak miło zapewne wszystkim korzystającym z treści mojej strony jak dostana okazje zapoznania się z takimi materiałami.

Może zatem kolejni radni, którzy prowadzili komisje w ramach RO (Przewodniczący Komisji ) podzielą się z nami swoimi działaniami z okresu tej kadencji. Mamy też ulotki bloków wyborczych naszych mieszkańców, którzy stawiali na konkretne działania – jak to wygląda, czy grupa przetrwała, czy udało się coś przeprowadzić ?

W końcu Radni naszej rady , którzy chcą ponownie kandydować do pracy w radzie nowej kadencji – wszystkim WAM oddaje to miejsce do dyspozycji w celu zaprezentowania dorobku tej kadencji.

Nowe rozdanie

Jak to zwykle bywa tuz przed wyborami proszony jestem o publikowanie na swojej stronie materiałów wyborczych poszczególnych grup startujących do rady osiedla jak również prezentowane SA materiały indywidualnych osób. Odbywa się to w pospiechu tuz przed wyborami – teraz jest szansa na lepsze zaprezentowanie WASZYCH kandydatur – macie na to wystarczająco dużo czasu. Materiały będę prezentował systematycznie w blokach aktualizowanych i uzupełnianych o nowe materiały.

Jeśli zatem masz zamiar kandydować:

  1. Potwierdź elektronicznie swoja kandydaturę do wyborów,
  2. Przekaż informację kiedy wykonasz pierwszy materiał informacyjny do publikacji
  3. Uzgodnij charakter publikacji – artykuł, plakat, materiał filmowy do 5 minut.
  4. Pierwszy blok publikacji materiałów – około 14 lutego 2021
  5. Kontakt elektroniczny budzowski.ryszard@wp.pl ; telefon 608 57 64 65
  6. Informacja dodatkowa – do rady nie kandyduję, nikogo nie popieram, udostępniam jedynie swoją stronę do publikacji materiałów.

Na zakończenie

Materiał zostanie uzupełniony w najbliższym czasie.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard Budzowski
Ryszard Budzowski
3 lat temu

Masz coś do powiedzenia w tej sprawie …. napisz. Twoja wypowiedż zostanie opublikowania .